Phasellus eu scelerisque quam, id pulvinar ligula. Quisque pretium pharetra tortor. Vestibulum porta neque et ligula fringilla pharetra. Etiam eleifend ultricies nulla, in viverra velit. Praesent ac nisl volutpat, eleifend neque in, ultrices dui. Sed sagittis eu purus et pretium. Fusce et molestie tellus. Mauris accumsan lorem quis odio dapibus volutpat.

Nullam vitae semper ipsum. Suspendisse a congue velit. Proin in ex eget ex commodo sagittis at sit amet lorem. Quisque eget ipsum id lectus condimentum tristique. Vestibulum facilisis sapien risus, quis dictum neque volutpat in. Nulla rhoncus massa leo, malesuada posuere odio consectetur non. Morbi tempus tempor venenatis. Nunc nec neque arcu. Donec placerat et odio a pharetra.

“Perfection is achieved, not when there is nothing more to add, but when there is nothing left to take away.”

kurumsal

Firmamız Hakkında

İnşaat alanında, özellikle dış cephe kaplama alanında uzun yıllarını Alüminyum sektöründe yönetici olarak geçirmiş olan bizler insan odaklı bir hizmet ve kalite anlayışı çerçevesinde cephe tasarım ve uygulama çalışmaları yapmak üzere firmamız RYS Rota İnşaat Metal Yapı Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi adı altında 2013 yılından beri faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Firmamız alanına giren üretimlerle ilgili tümü ileri teknoloji makine ve teçhizatıyla, Tüm kadroları kendi alanında uzman teknik, idari ve usta işçilik performansı ile yurt içi ve yurt dışında ortaya koyduğu eser niteliğindeki kaliteli uygulamalarıyla sektörün aranılan markası ve önde gelenleri arasındaki yerini almıştır. RYS Rota İnşaat Metal Yapı Sistemleri olarak, ulusal ve uluslararası kabul görmüş değer ve standartlarda ürün ve hizmet sunmayı, müşteri memnuniyetini esas almayı, kendi içinde gelişime açık olmayı ilke kabul etmekten asla ödün vermeyeceğiz…

Sorumluklarımız

Yasal Sorumluluklar; Yurtiçi ve yurtdışında mevcut tüm faaliyet ve işlemlerimizi yerel yasalar ve milletlerarası hukuk çerçevesinde yürütmek. Yasal düzenleyici kurum ve kuruluşlara doğru, tam ve anlaşılabilir bilgileri zamanında sunmak. RYS Rota vergi ve diğer yasal yükümlülüklerini tam ve zamanında yerine getirmeyi, topluma örnek olmayı hedefler.

Çevre, Toplum ve İnsanlığa Karşı Sorumluluklar; Demokrasinin, insan haklarının ve çevrenin korunması, eğitim ve hayır işleri, suç ve yolsuzlukların ortadan kaldırılması firmamız için çok önemlidir. Firmamızın çalışanları iyi bir vatandaş olma bilinciyle toplumsal konularda öncü olarak duyarlı bir şekilde hareket eder, kamu yararına olan hizmetlerde, bu konularda uygun faaliyetlerde rol almaya çalışır. 

Sosyal Sorumluluk; Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda kanun ve yönetmeliklere uygun hareket ederek işimizi toplumun sorumluluk sahibi bir üyesi olarak yönetmek. Dünyaca kabul edilen insan haklarına saygı göstermek ve korunmasına destek vermek. Sürekli gelişime katkı sağlayarak, toplumun ihtiyaçlarına duyarlı olmak.

İmALATLARIMIZ

Faaliyet Alanlarımız

 • Yatay düşey kapaklı giydirme cepheler
 • Yarı kapaklı giydirme cepheler Silikon giydirme cepheler
 • Çelik takviyeli giydirme cepheler
 • Panel giydirme cepheler
 • Transparan giydirme cepheler ( Spider Systems )
 • Kompozit panel cephe kaplamaları
 • Alüminyum levha cephe kaplamaları
 • Compact laminat cephe kaplamaları
 • Alüminyum pencere ve kapılar
 • Işıklık sistemleri

 • Kış bahçesi sistemleri
 • Özel tasarım giriş kanopileri
 • Otomatik kayar – dairesel – kanat açılır kapılar
 • Otomatik – manuel döner kapılar
 • Sabit ve hareketli güneş kırıcı sistemler
 • Alüminyum Küpeşte ve Korkuluk Sistemleri
 • Cam Korkuluk Sistemleri
 • Alüminyum İç Bölme Sistemleri
 • Alüminyum Menfezler
 • Kurşun geçirmez alüminyum ve camlı doğramalar

İnsan kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan kaynakları misyonumuz; Şirketimizin vizyon, misyon ve stratejileri doğrultusunda Şirketimizin büyüme ve karlılığına, çalışan verimliliğini arttırarak ve nitelikli, motive, bağlılığı yüksek iş gücü oluşturarak katkıda bulunmak, Şirketimiz stratejileri doğrultusunda İnsan Kaynakları stratejileri geliştirmek ve bütün operasyonlarda İnsan kaynakları sistemlerinin uygulanmasını koordine etmektir. İnsan kaynakları misyonumuz doğrultusunda temel stratejimiz; Şirket hedeflerine odaklı, takım halinde bilgi ile çalışan, sürekli gelişen, mutlu, motivasyonu yüksek ve eğitimli bir insan gücü oluşturmaktır.

İnsan Kaynakları Formu

Choose File
CV'niz başarıyla gönderildi. Teşekkür ederiz...
Beklenmedik bir problem ile karşılaşıldı. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Our Mission

Mission & values

Vestibulum porta neque et ligula fringilla pharetra. Etiam eleifend ultricies nulla, in viverra velit. Praesent ac nisl volutpat, eleifend neque in, ultrices dui. Sed sagittis eu purus et pretium. Fusce et molestie tellus.

Our History

Trajectory

Vestibulum porta neque et ligula fringilla pharetra. Etiam eleifend ultricies nulla, in viverra velit. Praesent ac nisl volutpat, eleifend neque in, ultrices dui. Sed sagittis eu purus et pretium. Fusce et molestie tellus.

Tanıtım Kataloğumuz

Katalog

KATALOG

Projelerimiz

Projeler

PROJELER